На території колишнього кінескопу дозволили збудувати скляний офіс

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Висота офісного центру сягатиме 14 поверхів.

На вулиці Героїв УПА, 73 збудують 14-поверховий склянний офісний центр із підземним дворівневим паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодли на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 6 вересня.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Земельні ділянки, на яких планують вести будівництво, призначені для будівництва та обслуговування громадської забудови. У межах забудови між вулицею Антоновича та Героїв УПА прокладуть додатковий проїзд.

Будівництво вестимуть ТзОВ «Карелла», ТзОВ «Квадродім», ТзОВ «Роксав» та ПП «Віва-Ф». Згідно з даними системи Youcontrol, ТзОВ «Карелла» зареєстроване у Києві та понад 15 років займається будівництвом. Фірма належить київським забудовникам Іллі Битці та Євгену Введенському. ТзОВ «Квадродім» займається орендою нерухомості та зареєстроване на вулиці Антоновича, 122 у Львові. Його власником є киянин Євгеній Ковалик, а серед засновників – спільне українсько-словацьке підприємство «Тріада Форум».

ТзОВ «Роксав» також належить Євгену Ковалику і зареєстроване у Львові поруч із ТзОВ «Квадродім». ПП «Віва-Ф» також займається орендою приміщень і зареєстроване на Антоновича, 120. Воно було замовником розробки детального плану території. Його власниками є Наталія та Володимр Швед, а засновником – ТзОВ «Ріел Естейт Груп». Ця ж компанія будує поруч ЖК із офісами. 

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/