Будинок на вул. Соколина, 49-А

pin м. Львів, вул. Соколина, 49-А
Статус: Незаконні Незаконні

Назва проекту: Будинок на вул. Соколина, 49-А
Адреса: м. Львів, вул. Соколина, 49-А
Район: Львівська обл.
Забудовник: Не визначений

За інформацією, отриманої від Інспекції ДАБК у м. Львові 18 жовтня 2019 року, реконструкція з розширенням житлового будинку за рахунок прибудови та надбудови під родинний будинок проводиться без документа про початок виконання будівельних робіт, а саме на момент проведення останньої позапланової перевірки, яка здійснена в період з 02.04.2019 по 15.04.2019, на об”єкті встановлено цегляні стіни на рівні третього поверху будинку та влаштовано покрівлю будинку.

Окрім цього, як зазначає Інспекція ДАБК, всупереч ухвали Личаківського районного суду м. Львова від 19.04.2019 року у справі № 463/801/19 про заборону певним особам (замовникам даного будівництва) проводити будівельні роботи на вказаному об”єкті будівництва, такими особами надалі проводиться самочинне будівництво.

01.07.2019 року реєстратором Жирівської сільської ради Пустомитівського району Львівської області зареєстровано право власності на вище вказаний об”єкт самочинного будівництва попри те, що до цього часу Інспекцією ДАБК у м. Львові не приймався вказаний об”єкт в експлуатацію.

Станом на сьогоднішній день триває процес проведення будівельно-експертної експертизи об”єкта будівництва, призначеної судом.

Право землекористування

Тип:
Підстава:
Кадастровий номер:

Отримати безкоштовну консультацію юриста

Залиште ваші контакти та отримайте безкоштовну консультацію по даній новобудові абсолютно безкоштовно!

    Офісний центр Q-5 “Quoroom Metropol”
    ← Попередня забудова
    До мапи
    ЖК Княжий Холл
    Наступна забудова →