Державний реєстр речових прав (ДРРП): усі об’єкти нерухомості за одним запитом!

Зокрема, важливі зміни було внесено в пункт 57 Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за якими знову з’явилася можливість отримати інформацію про всі об’єкти нерухомості одного власника (суб’єкта) за єдиним запитом, а не подавати запити щодо кожного окремого об’єкту!
Проте, незважаючи на те, що зміни набрали чинності 23.07.2019 року, Державному підприємству «Національні інформаційні системи» необхідний був час для реалізації положень ПКМУ №599, а саме: запровадження можливості в Он-лайн будинку юстиції отримання інформації про всі об’єкти нерухомості одного власника за єдиним запитом.
На сьогодні, 16.08.2019 року, така функція вже реалізована!
🎯 Таким чином, отримати інформацію про всі об’єкти конкретної особи можна буде оплативши лише один платіж за запит про надання інформації з ДРРП щодо цієї особи (суб’єкту), а не оплачуючи інформацію по кожному об’єкту окремо, як це відбувається останнім часом.
🎯 Разом із цим, при пошуку за суб’єктом, заявник має можливість вибрати чи отримати інформацію по конкретному об’єкту, чи отримати одним запитом інформацію про всі об’єкти!
🎯 Окрім того, у випадку відсутності інформації в ДРРП, замовник бачить це (зазначено, що Об’єктів не знайдено), і може не оплачувати запит, якщо йому не потрібно паперового підтвердження вказаної інформації.