“Кращий спосіб мати інформацію про тенденції в різних сферах економіки – спілкуватися з кращими експертами відповідної галузі”, – Володимир Глащенков

Місто Львів сьогодні рухається дуже швидко на зустріч урбаністичним трендам, які є актуальними у всьому світі. Керівники великих європейських міст виводять алгоритми створення комфортного середовища для жителів міста, і намагаються їх інтерпретувати в Україні.

Осінній “Forum West: нерухомість, девелопмент та рітейл” – щорічна масштабна подія, що має на меті об’єднати провідних фахівців будівельної галузі України під одним дахом та надати можливість спільними зусилля дійти до способів вдосконалення та покращення будівельної індустрії Львова. Організатором вже восьмий рік поспіль виступає компанія «HD Partners» та керуючий партнер Володимир Глащенков.

Девелопмент, інвестиції, рітейл – це саме ті слова, що зараз є на часі в Україні, коли мова йде про ринок нерухомості. Фахівці, які вивчають цей ринок, вправно оперують цими поняттями та створюють нові можливості для потенційних клієнтів: вивчають аналітику та стан ринку новобудов та комерційної нерухомості, вивчають сучасні  ІТ технології, проводять аналіз стану об’єктів будівництва на предмет законності.

Світовий тренд, який переймає Україна, – редевелопмент промислових зон. Виробництва виїжджають за місто, а промзони із хорошим транспортним сполученням перебудовують у житлову чи офісну забудову. Також фахівці розповідають пора забувати про поняття ‒ спальний район. Надійний забудовник, відзначають експерти, це той, для якого будівництво – профільний бізнес. Тому при виборі слід враховувати скільки років підприємство на ринку і чи планує там залишатись.(ДЖЕРЕЛО – https://zaxid.net/news/ )