Круглий стіл КБУ з Головою Державної інспекції архітектури та містобудування Семеном Кривоносом

Голова Державної інспекції архітектури та містобудування України Семен Кривонос вже вдруге прийме участь у Круглому столі КБУ «Принципи прозорості роботи ДІАМ. Аналіз проблемних питань та їх рішення».

Захід відбудеться 25 листопада 2021 р. о 12:00 за адресою м. Київ, пров. Бехтеревський, 4 (медіазала КБУ).

На першій зустрічі ми отримали відповіді на проблемні питання, такі як ліцензування, робота ДІАМ у регіонах, термін розгляду документів тощо. Але що важливіше, впевнилися, що Голова ДІАМ – відкритий до діалогу та готовий збирати всі скарги, пропозиції, побажання у якості кейсів, які будуть враховані у подальшій роботі.

Наступного разу поговоримо про таке:

З якими викликами стикнулася нова структура?

Як ДІАМ справляється зі скаргами і проблемними питаннями?

Як зміни очікують нас після прийняття законопроєкту про містобудівний контроль №5655?

На всі ці та інші питання девелоперів дасть відповідь у відкритому діалозі Голова Державної інспекції архітектури та містобудування Семен Кривонос.

Запрошуємо взяти участь у зустрічі або приєднатися онлайн у форматі ZOOM конференції: https://us06web.zoom.us/s/83538804829#success

З метою протидії поширенню COVID-19 всі учасники та гості заходу мають мати один із зазначений документів: негативний ПЛР-тест або експрес-тест на визначення антигену строком дії 72 години; COVID-сертифікат.

Для реєстрації та з додаткових питань звертайтеся: (044) 200 04 52