ЯК НЕ ВТРАТИТИ КОШТИ ІНВЕСТУЮЧИ У НЕРУХОМІСТЬ?

Ми раді повідомити, що ще три великі будівельні компанії взяли на себе зобов’язання будувати згідно нових стандартів, які безпосередньо спрямовані на захист інвестора. Це компанії-забудовники, які користуються популярність у покупців та мають хорошу репутацію на ринку нерухомості: Квітка. Майстерня будинків, LvivTech.City та Lev Development.

 

Для того, щоб мінімізувати ризики, пов’язані з інвестуванням у нерухомість, потрібно вкладати кошти у добросовісних забудовників. Кожен з нових учасників згоден дотримуватися  всіх норм та стандартів будівництва та будувати відповідно до найкращих європейських практик. Отож, можемо впевнено стверджувати, що ще велика кількість нових об’єктів будівництва буде збудована якісно і потенційні покупці будуть не лише забезпечені сучасним та якісним житлом, а й захищені від ризиків, пов’язаних з інвестуванням у будівництво.

Нагадаємо, що головним завданням Асоціації є сприяння розвитку ринку нерухомості Західної України та його адаптація до кращих світових стандартів. Усі члени Асоціації готові працювати на рівних умовах, а також формувати  і підтримувати високу професійну репутацію Асоціації та її учасників.

Вітаємо нових членів Асоціації – успішних та доброчесних будівельних компаній.