Біля Франківської райадміністрації у Львові облаштували новий громадський простір

Вартість робіт становить майже 2,5 млн грн.

Фото: Олег Шмід / Фейсбук

ФОТО: ОЛЕГ ШМІД / ФЕЙСБУК

Біля Франківської районної адміністрації, що на вулиці Генерала Чупринки, 85 у Львові, облаштували новий громадський простір. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керівник ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід.

Проєкт розробила архітекторка проектного інституту Вікторія Скобилко. Тут проклали нові доріжки, встановили лавки, смітники, пандуси, освітлення, висадили зелені насадження, які зрошуються системою штучного поливу.

Роботи виконувало ТОВ «БудОпт-Трейд». Їхня вартість становить майже 2,5 млн грн.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ