ХТО І ЩО БУДУЄ НА МІСЦІ КОЛИШНЬОГО ВІЙСЬККОМАТУ НА ЛИЧАКІВСЬКІЙ. ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

На Личаківській, 37 на місці будівлі, де раніше розміщувався військовий комісаріат Личаківського та Шевченківського районів Львова, компанія Avalon.Inc зводить багатоквартирний житловий будинок. 

Відповідні містобудівні умови та обмеження були видані 24 листопада 2017 року. У технічній документації вказано, що ПП Будівельне агентство «Версаль» здійснить реконструкцію будівлі під літерою «А-2» під багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Будівництво здійснюють на ділянці площею 0,16 га, яка перебуває в комунальній власності міста. Згідно з технічною документацією, будівля повинна мати висоту не більше 18 метрів – тобто 4 поверхи. Будівля, яку реконструюють, розташована у кварталі історично сформованої забудови у межах історичного ареалу міста.

У коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив, що містобудівні умови та обмеження є лише вихідними містобудівними документами, на основі яких забудовник формує остаточний проект та отримує наступні погодження.

Керівник юридичного відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Святослав Кіндратів у свою чергу зазначив Tvoemisto.tv, що забудовник направив в ДАБК повідомлення про підготовчі роботи.

«Цим повідомленням забудовник має право демонтувати будівлі і привести до такого стану, щоб він міг проводити реконструкцію», – розповів Святослав Кіндратів.

Він додав, що законодавством України не передбачено чітко, скільки саме повинно залишитись від первинної будівлі – це можуть бути і чотири стіни, і лише фундамент.

Згідно з чинними – ДБН В.3.2-2-2009 (Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт), реконструкція будинку передбачає можливість перебудови житлового будинку зі зміною загальної площі та геометричних розмірів, а також заміною окремих конструкцій і їхніх елементів.

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ