Інвестори орієнтуються на цифру і логістику

Перспективними напрямками для інвестицій світові експерти вважають цифрову інфраструктуру і логістичну нерухомість. Про це йдеться в дослідженні міжнародної керуючої компанії Aviva Investors.

Інвестори орієнтуються на цифру і логістику
Фото: habr.com

Фокус уваги

Міжнародні інвестиційні організації в 2021 році мають намір приділяти велику увагу вкладенням у нерухомість і діджиталізацію.

Компанією Aviva Investors було опитано понад тисячі представників страхових і пенсійних фондів, що займаються інвестиціями в різних сферах.

Респонденти опитування управляють активами на загальну суму $2,3 трлн.

49% опитаних представників страхових фондів і 37% опитаних представників пенсійних фондів орієнтуються на інвестиції в реальні активи, такі як нерухомість, енергетика або інфраструктура.

«Оскільки банки мають намір підтримувати низькі базові ставки в найближчому майбутньому, ми очікуємо, що інституційні інвестори будуть дедалі більше цікавитися реальними активами для отримання прибутку та диверсифікації інвестицій», — заявив директор з інвестицій Real Assets Aviva Investors Марк Версі.

Напрями інвестицій

Незважаючи на переведення на віддалену роботу, 57% опитаних представників страховиків і 53% опитаних представників пенсійних фондів вважають, що довгострокова тенденція роботи на дому надасть найкращі можливості для інвестування в реальні активи.

На другому місці — інвестиції в розвиток дата-центрів: 51% страховиків і 43% представників пенсійних фондів.

У логістичний сектор готові інвестувати 49% страховиків і 43% представників пенсійних фондів.

Марк Версі зазначив, що інвестори шукають нові можливості через зміни, зумовлені пандемією. Це може бути посилення залежності від цифрової інфраструктури в зв’язку з віддаленою роботою і зростаюче значення логістичної нерухомості в міру зростання попиту на електронну торгівлю.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ 

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ