Майбутнє вже сьогодні
Майбутнє вже настало! Щоб переконатися в цьому на 100%, досить побачити розумний будинок нового покоління QHome, побудований не так давно в столиці України.
Розумний будинок, енергозберігаючі технології та екологічність – три ключові концепції, яким повинен відповідати будинок, побудований для комфортного життя в умовах XXI століття. І саме над об’єднанням і втіленням цих концепцій в життя працювали творці розумного будинку QHome.
Енергоефективні технології будівництва розумного будинку
Основною метою, яку переслідували при будівництві, було поєднання максимального комфорту і мінімальних витрат на обслуговування будинку. З безлічі розроблених концептів дизайну вибирали ті, які відповідають сучасному розумінню стилю і ергономіки. Основний акцент зроблений на енергозберігаючих технологіях нового покоління.
Будинок побудований за технологією «пасивних будинків». Енергоефективні вікна виходять на південну сторону і зберігають сонячне тепло. Водяні теплі підлоги Rehau нагрівають приміщення, а італійський камін, що працює на пеллетах, виробляє до 14 кВт енергії, яка витрачається на обігрів підлог і води для санвузлів. Висока герметичність будинку захищає його від втрати тепла, і він працює за принципом теплиці.
Ремонт і техніка «під ключ»
Усередині готового будинку є не тільки ремонт і комунікації, а й сантехніка, меблі та вся побутова техніка. Важливо і те, що при бажанні стандартну планування можна змінити, а до готового будинку легко добудувати поверх, додаткову кімнату для гостей або інше приміщення у дворі.
Будівництво обійдеться в суму від $ 900 до $ 1450 за 1 м2, а на повне зведення котеджу йде 3 місяці. При цьому гарантія на матеріали складає 30 років.
Технологія будівництва на основі металевого каркаса
Будівництво ведеться з матеріалів, сертифікованих за стандартами ЄС. Будинок будується за каркасною технологією на основі металевого каркаса. Метал для захисту від корозії покривають трьома шарами захисної фарби.
Стіна складається з вологостійкої, екологічної плити австрійської компанії Egger, а також з високоефективного утеплювача – ЕКОПОМ з пінополіуретану від німецького виробника BASF. Цей матеріал добре зберігає тепло, стійкий до горіння і при цьому «дихає».
ЕКОПОМ використана для теплоізоляції всіх огороджувальних конструкцій – даху, підлоги, стелі і фундаменту. У товщі утеплювача прокладені всі необхідні комунікації – труби, проводка, опалення і т. д.
Інженерні системи розумного будинку
Всередині будинку встановлена система вентиляції з рекуперацією, яка теж працює в автоматичному режимі. При необхідності вона подає в будинок потрібний обсяг свіжого, чистого повітря. Для цього передбачені датчики кисню (CO2). В інший час система знижує тепловтрати за рахунок дуже високої герметичності будинку, показник якої становить 0,7-0,72.
Обігрів будинку забезпечує система водяних теплих підлог з термопластини. На терасі передбачений електричний тепла підлога.
Аудіосистема розумного будинку інтегрована в кожне приміщення, включаючи сауну, коридори і навіть санвузол. Досить увімкнути музику в програмі ITunes – і мелодії почнуть грати там, де знаходиться людина. Також система дозволяє спілкуватися з людьми в інших кімнатах.
Розумні системи будинку
Контроль і безпека. Безпека і управління будинком представлено як єдине системне рішення. Відеоспостереження і датчики руху встановлені по всьому периметру житла. Якщо під час відсутності господарів хтось сторонній спробує проникнути всередину або ж буде зафіксовано будь-який рух в приміщенні або на подвір’ї, будинок надішле повідомлення на гаджет власнику, і в режимі онлайн можна буде побачити ту ділянку, де виникла тривога.
Інтелектуальне освітлення. Режим роботи всіх світлодіодних світильників в будинку можна змінювати як вручну в рамках заданого сценарію в програмі, так і за допомогою голосових команд. При цьому завдяки спеціальним сенсорам освітлення в котеджі автоматично реагує на зміну яскравості світла на вулиці і підлаштовується під нього.
Мікроклімат під час сну. Алгоритми, прописані в налаштуваннях розумного будинку, регулюють оптимальний обсяг свіжого повітря і температуру в приміщенні. Вночі, під час сну, температура в кімнатах автоматично знижується на 3 градуси. А вранці, перед пробудженням, вона заздалегідь піднімається, щоб прокидатися було комфортно. При цьому датчики CO2 безпомилково визначають кількість людей в будинку і забезпечують необхідну вентиляцію.
ДЖЕРЕЛО: https://news.realt.ua/
Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за посиланням: ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ