Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні

Платформа GEOLN.COM на 3 роки скасувала абонентську плату для забудовників, що працюють в Україні

Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні

Що сталося. Міжнародна платформа пошуку нерухомості GEOLN.COM вирішила допомогти у відновленні ринку нерухомості України, який в останні місяці зі зрозумілих причин переживає серйозний спад. Для цього компанія на три роки скасувала абонентські платежі для забудовників, які працюють в Україні та виставляють свою нерухомість на даному майданчику.

Джерело. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Деталі. GEOLN.COM є великою міжнародною платформою, за допомогою якої забудовники можуть представляти, рекламувати та продавати нерухомість. А покупці, відповідно, – швидко і зручно знаходити житло в будь-якому місці планети. Платформа бере участь у відновленні ринку нерухомості України, який переживає серйозний занепад у зв’язку з повномасштабними воєнними діями, що ведуться на території країни з 24 лютого 2022 року.

Внесок компанії у відновлення ринку полягає, насамперед, у скасуванні абонентської плати на 3 роки для всіх забудовників, які працюють на ринку нерухомості України. Стандартна абонентська плата на платформі становить $100. Іншими словами, компанія дає можливість забудовникам та їхнім представникам безкоштовно виставляти на порталі свої об’єкти нерухомості. Завдяки цьому їх побачить велика кількість потенційних покупців, а отже – зростуть шанси на успішне укладання угоди купівлі-продажу.

Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні

Без сумніву, рішення відомої платформи прибрати абонентську плату спрощує забудовникам завдання щодо презентації нерухомості. Це грамотне рішення з боку GEOLN.COM, яке певною мірою зробить свій внесок у відновлення українського ринку нерухомості.

На платформі GEOLN.COM існують різноманітні способи ознайомлення з нерухомістю, у тому числі, на сайт додано функцію показу житла у форматі 3D. Для забудовників це найкращий спосіб візуально презентувати свої пропозиції, в першу чергу, продемонструвавши планування та дизайнерські можливості.

Платформа приваблює інвесторів не тільки цікавими фішками і величезним вибором (на ній виставлено об’єкти більш ніж з 30 країн), але й продуманістю, функціональністю та надійністю пропозицій. Переглядаючи на сайті пропозиції в новобудовах точно під запит, покупець може бути впевнений, що:

  • забудовник пройшов верифікацію на кількох рівнях (від перевірки документів до репутації);
  • квартиру на даний момент справді виставлено на продаж;
  • ціна об’єкта не збільшуватиметься через виплати комісійного відсотку;
  • оплата відбувається дистанційно (серед іншого існує навіть можливість оплати криптовалютними активами).

Докладніше ознайомитися з усіма перевагами GEOLN.COM для забудовників можна за посиланням.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ