На Левандівці біля особняків збудують скляний центр з торгово-офісними приміщеннями

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

11 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво громадянину Стеца М. М. будівлі з приміщеннями комерційного призначення на вул. Д. Чижевського, 3.

За словами в.о. заступника директора департаменту – начальника управління, головного архітектора міста управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради Олени Погорілець у будівлі планують розмістити перекарню, стоматологічний кабінет, кафе та інші заклади для загального громадського використання.

Зараз на проектованій території немає жодних будівель, а довкола розсташовані особняки, однак у міськраді зазначили, що проектована будівля не буде занадто великою і об’ємною, і не заважатиме привтаним будинкам, оскільки містобудівна рада погодила, що це допустимий вид будівництва для зони садибної забудови.

Приміщення зведуть на земельній ділянці площею 0,0607 га, яка перебуває у приватній власності й призначена для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.Будинок матиме 12,05 метрів, орієнтовно 3-4 поверхи, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки становить 72,00 %. 

За даними порталу YouControl Михайло Стеца є засновником приватного малого підприємства “Рома”, яке зареєстроване 27 років тому у Львові і займається роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. А розмір внеску до статутного фонду фірми становить 3 500 000,00 грн.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ