На вул. Липинського у Львові збудують новий житловий комплекс

У новому ЖК на вул. Липинського буде 7-9 поверхів

На вулиці Липинського у Львові збудують житловий комплекс з підземний паркінгом. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 12 серпня.

Йдеться про ділянку площею 0,6 га на вул. Липинського,4 неподалік перехрестя з вул. Чорновола. Зараз на цій території розташовані закинуті будівлі. Тут планують збудувати житловий комплекс з кількох черг висотою 7-9 поверхів та з підземним паркінгом. При цьому, за словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, перші два поверхи у фронтальній частині ЖК передбачені під комерцію.

У цьому житловому комплексі передбачений великий двір. Окрім того, інвестор має виділити частину приміщень під комунальний дитячий садочок.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ