Перед Оперним буде сухий фонтан. Візуалізація

Навпроти Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Галицька райадміністрація спільно з благодійним фондом “Сокар-Благо” зроблять “сухий фонтан”.

Відповідну ухвалу підтримали депутати міської ради, пише Lviv.com з посиланням на прес-службу ЛМР.

В ухвалі зазначено, що перед початком робіт старий фонтан демонтують. Відповідно до прийнятої ухвали міська рада прийняла: надати згоду Галицькій районній адміністрації на демонтаж фонтану перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької на пр. Свободи балансовою вартістю 1 478 940,00 грн.

Тоді “Сокар-Благо” мають подати проект і погодити його з постійною комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики, постійною комісією законності, депутатської діяльності та свободи слова, постійною комісією з питань комунальної власності і постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Теперішній фонтан перед Оперним
Теперішній фонтан перед Оперним
Теперішній фонтан перед Оперним
Теперішній фонтан перед Оперним

Потім благодійному фонду потрібно буде скласти кошторис та погодити всю проектно-кошторисну документацію з управлінням архітектури та урбаністики департаменту містобудування. Після отримання експерного висновку Галицька райадміністрація зможе почати капітальний ремонт території та спорудження нового фонтану.

Перед Оперним буде сухий фонтан. Візуалізація

Перед Оперним буде сухий фонтан. Візуалізація
ДЖЕРЕЛО: https://inlviv.in.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ