Сесія підтримала створення Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові

Учора сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу про створення Національного реабілітаційного центру «Незламні». Йдеться про перший в Україні центр, де отримувати фізичну, психологічну та соціальну реабілітацію зможе щороку понад 50 тисяч українців.
візуалізація

Зокрема, у тексті ухвали зазначено, що мерія повністю схвалює створення такого центру у Львові та всіляко підтримуватиме реалізацію і функціонування цього проєкту. А також використовуватиме усі ресурси і контакти та налагоджуватиме співпрацю щодо пошуку партнерів для фінансування будівництва та розвитку центру.

Ухвалу підтримали 52 міських обранців.

Довідка

В Національному реабілітаційному центрі «Незламні» (UNBROKEN) надаватимуть послуги із фізичної, психологічної та соціальної реабілітації, а окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. Тут встановлюватимуть кісткові біоімпланти та екзоскелети, проводитимуть реконструктивні операції на кінцівках та мікрохірургію кисті, ендопротезування. Також заплановано 3D-друк кісткових імплантатів.

У день презентації проєкту меценати зібрали понад 2 млн євро, а німецьке місто Фрайбург виділить 1 млн євро на будівництво гуртожитку для пацієнтів реабілітаційного центру. А Львівський ІТ Кластер профінансує створення Центру ментального здоров’я у Львові, що працюватиме в межах реабілітаційного центру «Незламні».

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ