У Львові біля Victoria Gardens збудують новий розважальний центр

Львівська міськрада спільно з “Онур” створила фірму, якій виділила майже 5 га землі для будівництва конгрес-центру.

Нове підприємство Львівська міськрада створила спільно з компанією “Онур”.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

“Погодити Львівському комунальному підприємству “Агенція ресурсів Львівської міської ради” створення товариства з обмеженою відповідальністю “Сінерджі Альянс” спільно з товариством з обмеженою відповідальністю “Онур конструкціон інтернешнл” – йдеться в ухвалі.

Як вказано в документі, новоствореному підприємстві Львівська міська рада виділила земельну ділянку площею 4,8282 га та вартістю 105 932 156 гривень на вул. Щирецькій – вул. Ряшівській.

Дана ділянка відноситься до земель комунальної власності міста Львова і знаходиться поруч із ТРЦ “Victoria Gardens” та ТВК “Південний”

“На зазначеній земельній ділянці збудують об’єкт громадського призначення, так званий, конгрес-хол” – зазначила директор юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Як зазначено в ухвалі, новий центр збудують з метою реалізації потреби міста у багатофункціональному культурно-розважальному конгрес-центрі, який зможе приймати заходи ділової та наукової програм, виставки, шоу, концерти та офіційні події на місцевому, національному та міжнародних рівнях.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ