У Львові біля Victoria Gardens збудують новий розважальний центр

Львівська міськрада спільно з “Онур” створила фірму, якій виділила майже 5 га землі для будівництва конгрес-центру.

Нове підприємство Львівська міськрада створила спільно з компанією “Онур”.

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

“Погодити Львівському комунальному підприємству “Агенція ресурсів Львівської міської ради” створення товариства з обмеженою відповідальністю “Сінерджі Альянс” спільно з товариством з обмеженою відповідальністю “Онур конструкціон інтернешнл” – йдеться в ухвалі.

Як вказано в документі, новоствореному підприємстві Львівська міська рада виділила земельну ділянку площею 4,8282 га та вартістю 105 932 156 гривень на вул. Щирецькій – вул. Ряшівській.

Дана ділянка відноситься до земель комунальної власності міста Львова і знаходиться поруч із ТРЦ “Victoria Gardens” та ТВК “Південний”

“На зазначеній земельній ділянці збудують об’єкт громадського призначення, так званий, конгрес-хол” – зазначила директор юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

Як зазначено в ухвалі, новий центр збудують з метою реалізації потреби міста у багатофункціональному культурно-розважальному конгрес-центрі, який зможе приймати заходи ділової та наукової програм, виставки, шоу, концерти та офіційні події на місцевому, національному та міжнародних рівнях.

ДЖЕРЕЛО

Leave a Response