У Львові дозволили сім нових забудов. Перелік

Фото Новини

Сьогодні, 19 серпня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили дев’ять рішень у сфері містобудування. Також три питання вилучили під час формування порядку денного, а одне – перенесли задля доопрацювання.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Зокрема, члени виконкому підтримали проєкти рішень:

–       Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30.03.2018 № 350.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво будівлі комерційного призначення на вул. Городницькій, 43 у м. Львові на земельній ділянці (кадастровий номер 4610137500:03:005:0080), призначеній для продажу права оренди на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ОСББ «Кульпарківська 190» багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Кульпарківській, 190 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (рішення прийняте із доповненнями щодо облаштування скверу).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Гофер Україна» виробничих, адміністративно-побутових приміщень, сонячних електростанцій на вул. Т. Шевченка, 329 у м. Львові.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Інсула Інвест» лікувально-діагностичного центру з підземним паркінгом та трансформаторною підстанцією на вул. М. Некрасова, 6 у м. Львові (рішення прийняте із технічними правками).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Спецбудмонтажпроект» багатофункційного комплексу нежитлових та житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та підземною автостоянкою на вул. Садовій, 2-А у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (рішення прийняте із доповненнями у частині розвитку соціальної інфраструктури району).

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. гр. Пришляк Л. О. та Векляком А. В. безконтактної мийки самообслуговування на 5 постів на вул. Володимира Великого, 31 у м. Дубляни Львівської міської територіальної громади.

–       Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на нове будівництво ТзОВ «Спорт-рекреація» багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими громадськими приміщеннями № 6 на генплані та підземною автостоянкою № 10 на генплані у житловому кварталі на вул. Зеленій, 273 у м. Львові.

–   Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво релігійною організацією Релігійним управлінням монастирів Салезіанського згромадження Східного обряду в Україні Української греко-католицької церкви котельні на вул. Дорога Кривчицька у м. Львові.

Натомість вилучили проєкти рішень:

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Золота Підкова» об’єкта незавершеного будівництва магазину-павільйону (готовність – 9 %) під торгівельний центр на вул. Стрийській, 332 у м. Львові.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Бісик М. С. індустріального кластера на вул. Скнилівській, дачний кооператив «Урожай», ділянки №№ 102, 119, 120 у м. Львові.

–       Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Могилевич В. П. існуючого житлового будинку під багатоквартирний з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Генерала Т. Чупринки, 126 у м. Львові.

Також перенесли для доопрацювання та подальшого розгляду питання: «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Якимівим А. І. одноповерхового житлового будинку з мезоніном під 4-поверховий багатоквартирний житловий будинок зі знесенням існуючої будівлі гаража на вул. Куликівській, 21 у м. Львові»

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ