У Львові побудують ще одну школу з басейном

На засіданні, 27 червня, виконавчого комітету ЛМР затвердили містобудівні умови та обмеження на проєктування школи на вул. Тракт Глинянський, 152.

Заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач акцентував, що при будівництві школи, насамперед, буде врахований безпековий аспект.

«Три поверхи школи, плюс прибудова двоповерхової будівлі басейну. Навчальний заклад розрахований максимально на 800 учнів.

Стадіон з біговою доріжкою, майданчики для рухливих ігор – запланована вся шкільна інфраструктура. А ще – одноповерхова господарська будівля.

Великий акцент на безпеці. Прописали у рішенні виконкому, що приміщення укриття слід відокремити від решти підземних приміщень та передбачити його опалення. А також забезпечити санвузлами, рукомийниками та розкладними місцями для сидіння, щонайменше двома виходами у протилежні боки будівлі. Додатково в укритті повинні передбачити приміщення для зберігання продуктів харчування довгого зберігання, медикаментів, засобів індивідуального захисту органів дихання та зору. Також тут має бути стратегічний запас води – а саме накопичувальний бак з постійною циркуляцією води», – зазначив Любомир Зубач.

Відомо, що приватна школа розташується орієнтовно на площі у 2 га. Будуватиме її ТзОВ «Провесінь-Агроінвест» на своїй земельній ділянці.

До слова, на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні також прийняли проєкти рішень:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Партнер – Капітал Буд» та ТзОВ «Тигрове Око» багатофункційного комплексу апарт-готелю з торговими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Городоцькій, 182 у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Бізнес Інвест Інтернешнл Україна» житлового будинку на вул. І. Величковського у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Олексевичем К. І. багатоквартирного житлового будинку з вентильованим паркінгом на земельній ділянці (кадастровий номер 4610137500:06:005:0594) у м. Львові з приблокуванням до індивідуального житлового будинку.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ