У Львові скасували тендер на будівництво Палацу спорту

Про це сьогодні, 3 грудня, пише “Галінфо” з посиланням на повідомлення сайту електронних закупівель “Prozorro”. Скасування тендерної процедури відбулося ще у п’ятницю, 30 листопада.

Як зазначено в протоколі відміни торгів, тендерну процедуру скасовано через відсутність подальшої потреби у закупівлі зазначеного предмета закупівлі.

Нагадаємо, 30 жовтня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати підтримали будівництво Палацу спорту у Львові на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові). «За» проголосувало 43 депутати.

“Гал-інфо”, наразі, не вдалось отримати коментарі про причини скасування закупівлі.

ДЖЕРЕЛО: https://varta1.com.ua/

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ