У Львові відбулося відкриття Клубного будинку GENEVA

 

1 серпня, відбулось урочисте відкриття клубного будинку Geneva від девелоперської компанії Lev Development.

«Geneva знаковий проект нашої компанії. Він демонструє, що можна збудувати житло преміум класу в тих районах, де його раніше не уявляли. Я знаю, що багато компаній розглядали цю ділянку та не бачили жодних перспектив її розвитку. Lev Development створивши цей проект, доводить, що Львів стає постіндустріальним, і на місці, де колись була конюшня та різноманітні фабрики і магазини, можна побудувати елітне та якісне житло», – розповів Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development.

Серед особливостей житлового комплексу, відсутність комерції на першому поверсі будинку. ЖК Geneva збудовано за індивідуальним авторським проектом, з забезпеченням усіх сучасних Державних будівельних норм. «Коли ми розпочали проектування будинку, на рівні держави лише розглядали зміни до ДБН, котрі б дозволили проектувати житло відразу над підземним паркінгом. Зараз ці норми ДБН уже набули чинності. Ми проектували з оглядом на майбутнє. Саме тому у ЖК Geneva немає комерційних площ на першому поверсі будинку. Натомість мешканці першого поверху отримають індивідуальну «приквартирну» територію, де можна облаштувати відпочинкову зону», – зазначив Василь Левицький, співзасновник компанії Lev Development.

Варто зазначити, девелопер також подбав про покращення інфраструктури у мікрорайоні. Зокрема облаштовано вуличне освітлення, відремонтовані двори та утеплено фасади сусідніх будинків.

Зазначимо, клубний будинок Geneva розташований в Залізничному районі на вул. Тараса Шевченка, 75а  та зданий в експлуатацію. Будівництво тривало з 1 кварталу 2018 року по 3 квартал цього року.

ЖК Geneva збудовано з екологічно чистих матеріалів. В ньому належним чином забезбечена термо- та звуко- ізоляція. Однією із особливостей житлового комплексу є консьєрж сервіс, який працюватиме цілодобово.

На підземному рівні житлового комплексу розміщено дворівневий підземний паркінг. Також в ньому обладнані місця для зберігання мешканцями будинку особистих велосипедів, мотоциклів та іншої малогабаритної техніки.

Родзинкою клубного будинку став сучасний хол. «Спілкуючись з кращим дизайнером Львова Марком Савицьким ми попросили його розробити дизайн суспільних зон нашого будинку. Важливо, що ми завжди підтримували мистецтво, тому молоді львівські митці презентували нам картини сучасного мистецтва, які ми розмістили у холі в холі ЖК Geneva», – додав засновник Олександр Островський.

Сам ж дизайнер зауважив, що вони дуже здивувались, коли до студії прийшли з пропозицією розробити дизайн холу. «Мало хто, під час проектування та будівництва житла, приділяє увагу приміщенням, які не є комерційними. Після розмови ми зрозуміли, що це унікальна можливість змінити ринок Львова на щось більш вартісне», – розповів Марко Савицький.

ДЖЕРЕЛО: https://vezha.net.ua

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ