У Львові виявили самочинне будівництво на вул. Залізничній, 7

Міська інспекція ДАБК виявила самочинні будівельні роботи на вул. Залізничній, 7, на які місто не видавало містобудівні умови та обмеження. Також там відсутній дозвіл на виконання робіт, а сама земельна ділянка не має кадастрового номера.

«Жодних дозволів на будівництво і жодних документів на землю, а будують. Хто і що саме – тепер поцікавиться не лише міська інспекція ДАБК, яка і виявила це самочинне будівництво, а й правоохоронці. Адже:.

  • Виконавчий комітет Львівської міськради містобудівні умови та обмеження на Залізничній, 7 не видавав;
  • Немає також і дозволу на виконання будівельних робіт;
  • Цікаво, що, відповідно до відомостей з Публічної кадастрової карти, у цієї земельної ділянки навіть немає кадастрового номера;
  • Відсутній і запис щодо цієї ділянки в реєстрі речових прав на нерухоме майно», – зазначають у департаменті містобудування.

Відтак, Міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю розпочала позапланову перевірку, а також уже готує відповідне звернення до правоохоронців.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ