У Львові збудують сучасний дитсадок з сонячною батареєю на даху.

На своїй Facebook сторінці заступник Міністра регіонального розвитку Лев Ревазович Парцхаладзе повідомляє про будівництво сучасного дитсадка з сонячною батареєю на даху.

Проектом передбачено 2 поверхи сучасного енергоефективного простору за всіма принципами #НОП . Новий садок розташується поруч з лісопарком “Білогорща”.

  • оригінальний, яскравий фасад, що нагадує бджолині соти;
  • просторі світлі приміщення на 4 групи дошкільнят;
  • на даху планують облаштувати міні-сад з зеленими насадженнями та встановити сонячні батареї;
  • у кожної групи буде свій гральний майданчик та загальний спортивно-ігровий.

Тут зможуть навчатися діти з особливими освітніми потребами, буде передбачено повністю доступний простір для осіб з інвалідністю.

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ