У Шевченківському гаю Львова планують збудувати новий літній театр

На Співочому полі у Шевченківському гаю збудують новий сучасний літній театр на 1500 місць з накриттям. 8 серпня там відбулася виїзна нарада з цього питання. Для напрацювання концепції створять робочу групу.

Планується, що новий відкритий зал має вміщати понад 1500 глядачів і працювати близько 200 днів у році.

«Це має бути сучасний літній театр з накриттям над всім залом і сценою. Для її створення потрібно мати постійно діючу робочу групу, адже це треба робити швидко. Все має бути продуманим: як сюди під’їхати, підійти, питання накриття від вітру і дощу, евакуації тощо», — цпишуть у прес-службі ЛМР.

Патронат над цим проектом міський голова Львова запропонував взяти на себе диригентці Оксані Линів.

«Коли я приходжу на сцену, я одразу маю чути музику, яку там будуть грати. Тому тут має бути проект, який, в першу чергу, відповідатиме мистецькій ідеї», — сказала арт-директорка фестивалю LvivMozArt Оксана Линів.

Простір Співочого поля для відкритої сцени є унікальним. Тому тепер треба напрацювати чітку концепцію та розробити правильне технічне завдання, впевнені посадовці.

«Ми вже досліджували це питання і знайшли мінімум трьох компетентних архітекторів, які можуть це робити. Ми з ними контактували, і деякі з них вже зацікавились цією ідеєю», — зазначив директор Органного залу Іван Остапович.

ДЖЕРЕЛО:  https://zaxid.net

Leave a Response