У Шевченківському гаю Львова планують збудувати новий літній театр

На Співочому полі у Шевченківському гаю збудують новий сучасний літній театр на 1500 місць з накриттям. 8 серпня там відбулася виїзна нарада з цього питання. Для напрацювання концепції створять робочу групу.

Планується, що новий відкритий зал має вміщати понад 1500 глядачів і працювати близько 200 днів у році.

«Це має бути сучасний літній театр з накриттям над всім залом і сценою. Для її створення потрібно мати постійно діючу робочу групу, адже це треба робити швидко. Все має бути продуманим: як сюди під’їхати, підійти, питання накриття від вітру і дощу, евакуації тощо», — цпишуть у прес-службі ЛМР.

Патронат над цим проектом міський голова Львова запропонував взяти на себе диригентці Оксані Линів.

«Коли я приходжу на сцену, я одразу маю чути музику, яку там будуть грати. Тому тут має бути проект, який, в першу чергу, відповідатиме мистецькій ідеї», — сказала арт-директорка фестивалю LvivMozArt Оксана Линів.

Простір Співочого поля для відкритої сцени є унікальним. Тому тепер треба напрацювати чітку концепцію та розробити правильне технічне завдання, впевнені посадовці.

«Ми вже досліджували це питання і знайшли мінімум трьох компетентних архітекторів, які можуть це робити. Ми з ними контактували, і деякі з них вже зацікавились цією ідеєю», — зазначив директор Органного залу Іван Остапович.

ДЖЕРЕЛО:  https://zaxid.net

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ