В ЄС знизили обсяги будівництва

У червні в порівнянні з травнем 2019 року в Євросоюзі число початих нових будівельних проектів знизилося на 0,3%. У травні 2019 року зниження було ще сильнішим – на 0,4%. Хоча за рік спостерігалося зростання на 0,6%. Тим часом, місячне зниження торкнулося переважно цивільного будівництва (-0,5%), за частиною зведення будівель падіння склало лише 0,2%.

Серед держав-членів ЄС, по яких є дані, найбільший місячний спад в будівельному секторі був зареєстрований в Словенії (-6,7%), Румунії (-2,8%) і Португалії (-1,4%). Найбільше збільшення спостерігалося в Угорщині (+ 1,7%), Франції (+ 1,2%) і Чехії (+ 1,0%).

У порівнянні з червнем 2018 року в липні 2019 спостерігалося зростання в обох секторах: в сегменті цивільного будівництва – на 1,4%, зведення будівель – на 0,5%. Найвище зростання зареєстрований в Румунії (+ 23,3%), Угорщини (+ 20,2%) і Словенії (+ 5,5%). Зниження спостерігається в Словаччині (-2,1%), Великобританії (-2,0%), Швеції (-0,9%) і Бельгії (-0,3%).

ПЕРЕЛІК НЕЗАКОННИХ ЗАБУДОВ ТУТ

Нагадаємо, у вересні 2018 року Верховна Рада України змінила Закон «Про житловий фонд соціального призначення». Народні депутати дозволили включати в чергу на житлоплощу нові категорії пільговиків, в тому числі внутрішніх переселенців.

Джерело: 100realty.ua

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ