Війна в Україні та інфляція вплинули на зростання цін на житло у світі

Ще рік тому житло у світі дорожчало високими темпами, проте тенденція у першому кварталі 2022 року дещо змінилася, показавши ознаки ослаблення. Таким чином, можна стверджувати, що бум цін на житло пройшов.

Про це йдеться у дослідженні порталу Global Property Guide.

“Насправді житловий бум, можливо, починає видихатися. Не скрізь. Не те щоб тривожно. Але глобальна тенденція схожа до ослаблення буму. Додайте до цього зростання інфляції за останні три місяці, спричинене війною в Україні, і напрямок руху стає зрозумілим”, – наголошують аналітики.

Так, у першому кварталі 2022 року найбільше зростання цін на житло в річному обчисленні з урахуванням інфляції показали Туреччина (+30,3%), росія (+18,78%), в’єтнамський Хошимін (+15,49%), Словаччина (+12,88%) та Австралія (+12,18%).

У Сполучених Штатах, які завжди є ключовим гравцем ринком, динаміка змішана, Азійські ринки житла також неоднозначні, тенденція, що слабшає, спостерігається в країнах Латинської Америки, ринки житла в Європі залишаються на підйомі, але темпи зростання уповільнюються, зазначається в дослідженні. Згідно з опублікованими даними до кінця першого кварталу 2022 року, ціни на житло в українському Києві впали на 5,77%.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ