Як виглядатиме перший український ІТ-парк у Львові

Будівництво Innovation District IT Park розпочнуть восени.

Візуалізація: Львівський ІТ-кластер

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІТ-КЛАСТЕР

28 червня, у Львові на конференції Lviv IT Jazz резиденти майбутнього ІТ-парку підписали договори із забудовником, інвесторами та девелопером. Відтак, восени має стартувати будівництво інноваційного району на вулиці Чмоли. 

Серед перших і найбільших резидентів ІТ-парку, які займуть 60% його площ, є SoftServe, Intellias, N-iX, Perfectial, GlobalLogic та львівський ІТ-кластер. Інвесторами стали Brookfield,  «Галерея-Центр», що була девелопером будівництва ТРЦ «Форум Львів», та Horizon Capital. Додамо, що компанія Brookfield також виконала дизайн ІТ-парку.

Будівництво розпочнуть уже цієї осені і до кінця 2021 року планують завершити першу чергу. До неї увійдуть шість 8-поверхових офісних будівель, 18-поверховий бізнес-центр та окремий комплекс комп’ютерних лабораторій на 2000 кв. м. А також – велика паркова зона. Тут відкриють і мультифункціональний центр із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг та шопінгу.

Щодо готелю та дитячого садочку, що також планували побудувати в межах першої черги, то, як розповів у коментарі Tvoemisto.tv СЕО львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський, готель вирішили перенести до другої черги, а для садочка знайдуть місце поблизу – буквально через дорогу від бізнес-парку, оскільки він не є необхідним елементом ділового району.

На запитання про те, чи буде в ІТ-парку центр науки для школярів, про який часто говорить міський голова Львова Андрій Садовий, Степан Веселовський каже, що в парку будуть 14 або й більше лабораторій різних ІТ-напрямків для студентів та науковців («Інтернет речей», «Доповнена реальність»).

«Центр науки для школярів, про який говорить міська рада, я коментувати не можу, в першій черзі цього не передбачено. Можливо, в майбутньому. Я не знаю, що Андрій Садовий має на увазі», – говорить СЕО львівського ІТ-кластеру.

Степан Веселовський каже, що вже є візуалізованою і друга черга інноваційного району, де переважно також будуть офіси компаній, але проект ще може змінюватись.

Нагадаємо, торік на місці майбутнього парку заклали символічну капсулу, яка дає старт будівництву ІТ-парку. Згідно із проектом, IT-парк буде розташований на земельній ділянці розміром 10 гектарів та зможе вмістити 10 000 працівників IT-індустрії та понад 4 000 працівників суміжних галузей.

Загальні інвестиції у проект становлять 180 млн доларів.

Ініціатором проекту виступив Львівський IT Кластер у 2015 році. У 2016 році Кластер та компанія «Галерея-Центр» домовились про реалізацію цього проекту. У 2017 році львів’янам показали проект парку, а торік «Галерея-Центр» сформувала остаточний консорціум партнерів проекту, куди увійшли декілька всесвітньо відомих інвестиційно-девелоперських компаній.

Олександра Бодняк

Візуалізація: львівський ІТ-кластер

ДЖЕРЕЛО: http://tvoemisto.tv

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ