Забудовники у більшості регіонів відкрили відділи продажу

У більшості регіонів України відновився продаж квартир у новобудовах, а також відбудова постраждалих під час бойових дій житлових будинків.

Про це йдеться у звіті Національного банку за червень.

Згідно з наданими даними Нацбанку, у деяких регіонах можливості придбати квартиру повернулися практично до довоєнних показників. Так, найкраща ситуація здебільшого склалася у західних областях: відновилися продажі у 92% новобудов Волинської та Рівненської областей, 77% – Хмельницької, 85% – Вінницької, 88% – Закарпатської, 89% – Івано-Франківської, 81% – Львівської. Непогані показники продемонструвала і Черкаська область, тут також стартував продаж у 92% новобудов.

А ось у Києві відновилися продажі в 23% житлових комплексах, що будуються нині, в області показник трохи вищий – 25%. У регіонах, які перебувають під окупацією або в яких ведуться активні бойові дії, продажі не доступні.

Попри старт продажів у більшості регіонів України, учасники ринку зазначають, що ситуація з нерухомості залишається важкою. Після відкриття реєстрів нерухомості в Україні відновилися операції з купівлі-продажу житла, але як скаржаться його учасники, попит поки що невеликий, а левова частка припадає на оформлення угод, які не були завершені до 24 лютого, передає Телеграф.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ