ЖК «Дольче Віта» добудувала Корпорація нерухомості РІЕЛ

ЖК «Дольче Віта» добудувала Корпорація нерухомості РІЕЛ

Корпорація нерухомості РІЕЛ завершує будівництво житлового комплексу «Дольче Віта», повідомили у департаменті зв’язків з громадськістю компанії.

Так, повідомляється, що ЖК «Дольче Віта» вже не перший об’єкт інших забудовників, який добудовує РІЕЛ. Тож інвестори комплексу можуть зітхнути з полегшенням, адже обов’язково отримають свої квартири.

Наразі, за повідомленням РІЕЛ, завершуються будівельні роботи у першій секції комплексу. Водночас вже на початку липня інвестори почали приймати перші квартири.

Корпорація нерухомості РІЕЛ працює на будівельному ринку України з 2003 року. За період свого існування компанія стала лідером на ринку нерухомості Львова, а з 2013 року у Києві ще раз довела свій професіоналізм та надійність.

Станом на сьогодні, Корпорація нерухомості РІЕЛ звела понад 40 об’єктів нерухомості, зданих в експлуатацію. В портфелі продажів компанії знаходиться ще понад 800 000 квадратних метрів.

ДЖЕРЕЛО

Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА   або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ