Чи може сучасна урбаністика поєднувати історичні зелені засадження з новітньою архітектурою?

Чи може сучасна урбаністика поєднувати історичні зелені засадження з новітньою архітектурою?

Активісти громадського руху Варта, а саме, Назар Дмитрасевич, зазначає те, що сучасна урбанізація  має поєднуватися з історичним надбаннями зелених насаджень. 

До прикладу, група вікових дубів розташованих у Львові, в місцевості Вулька, неподалік від стику вулиць Бойківської та Сахарова, які є ботанічною пам’яткою природи місцевого значення в Україні, обов’язково повинна стати складовою частиною концепції урбанізації цього мікрорайону.

Статус цій групі дубів надано з метою збереження невеликої діброви дуба звичайного, яка є залишком давніх природних дубових лісів на території Львова.

Багатовікові зелені насадження Львова можуть і повинні бути перлинами архітектурних ансамблів нашого міста.

 

 

****************************************************************************
Додатково повідомляємо, що на базі Асоціації західноукраїнських забудовників розпочала роботу юридична консультація, що БЕЗКОШТОВНО надає відповідну правову допомогу та інформацію загального характеру, необхідну потенційним покупцям квартир. Таку консультацію Ви можете отримати, заповнивши заявку за  посиланням:  ЗАПИТАТИ У ЮРИСТА     або завітавши до нас в офіс, попередньо домовившись про зручну для Вас дату та годину за тел. 097-399-46-43.Також Ви можете отримувати всі новини про діяльність нашої Асоціації та цікаву інформацію у сфері будівництва, приєднавшись до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook за посиланням https://goo.gl/SpzutJ