Переваги участі в Асоціації

Забудовникам

Засновниками Асоціації є будівельні компанії, які станом на сьогодні є лідерами будівельної галузі регіону. За нашими плечима великий професійний досвід та статус надійних і відповідальних забудовників.

Ми відкриті до співпраці, тож запрошуємо долучатись до нашого об’єднання та спільно будувати нове сучасне майбутнє.

Приєднавшись до нас, Ви отримаєте можливість стати учасником сучасної, продуктивної та високопрофесійної команди однодумців, яка надасть Вам змогу розвинути бізнес, налагодити партнерські зв’язки, а також взяти участь у формуванні ринку будівельних послуг та прогресивних нормативно-правових правил гри.

Метою діяльності асоціації є не лише покращення умов ведення будівельного бізнесу, але й формування території чесних правил гри на ринку, досягнення їх публічності, зрозумілості та рівності для усіх. Своєю діяльність ми також хочемо запобігати ризикам появи недобросовісних забудовників, які своєю діяльністю несуть величезну загрозу для покупців та завдають значної шкоди будівельному бізнесу в цілому, підриваючи довіру до галузі.

Умови членства в асоціації

До асоціації приймаються забудовники, що відповідають наступним критеріям:

  1. Наявність позитивного досвіду у галузі будівництва  – компанія має успішно реалізовані проекти;
  2. Наявність передбачених чинним законодавством дозвільних документів на усіх етапах будівельного процесу (від оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку до здачі об’єкта в експлуатацію);
  3. Забезпечення максимальних гарантій захисту інтересів інвесторів  (прозорі механізми будівництва, залучення та використання коштів, що відповідають нормам законодавства про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю – створення фондів фінансування будівництва, залучення компаній з управління активами та ін).

Cпівпраця з партнерами

Інвесторам:

Асоціація об’єднує найбільш потужних та впливових гравців будівельної галузі, що динамічно розвивається сьогодні. Водночас ми розуміємо свою соціальну відповідальність, а тому окрім іншого готові виступити інструментом для залучення інвестицій та створення інвестиційно-привабливого клімату регіону. Багаторічний досвід роботи і величезний інтелектуальний ресурс учасників Асоціації, може стати у нагоді усім великим інвестиційним проектам, що мають намір реалізовуватись на наших теренах, а також значно спростить початковий процес аналізу та інтеграції.

Асоціація має можливість і готова стати вашим партнером та взяти на себе консультативний супровід на початковій стадії інвестиційних проектів, зокрема в отриманні дозвільної документації, налагодженні партнерської співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Ми готові до співпраці з інвесторами різних галузей (розважальної, промислової, навчальної, тощо), яка дозволить сформувати розвиток та ще більшу привабливість наших міст та регіону в цілому.

Органи влади

Члени асоціації є флагманами будівельного бізнесу, які творять економіку регіону та є відкритими до діалогу також і з усіма органами державної влади. Для найбільш ефективного економічного та соціального  ефекту для регіону ми готові до конструктивної співпраці: з фіскальними органами – в питаннях наповнення державного бюджету, з правоохоронними органами – з питань боротьби із зловживаннями у будівельній сфері (самовільні захоплення територій, ведення будівництва без отримання дозвільних документів тощо), з дозвільними органами – з питань удосконалення нормативно-правової бази. Натомість Асоціація прагне стати учасником створення діалогового майданчика між представниками органів державної влади та бізнес середовищем.

Органи місцевого самоврядування

Учасники асоціації проводять свою діяльність в різних містах України та сповідують партнерські принципи у відносинах з усіма органами місцевого самоврядування, оскільки наші проекти мають бути ефективною частиною цілісної концепції розвитку того чи іншого міста.

Уже сьогодні ми маємо позитивний досвід співпраці з Львівською міською радою, яка дала можливість відстояти інтересів забудовників у вирішенні питання з підвищенням вартості орендної плати за землю. Представники Асоціації брали активну участь в роботі над проектом ухвали Львівської міської ради, результатом чого стало досягнення взаємного компромісу, який дає змогу розвивати будівельну галузь без значних збитків, в свою чергу місто отримає можливість збільшити доходи в бюджет у цивілізований спосіб. Даний досвід є безумовно позитивним кроком у співпраці будівельної галузі та органів місцевого самоврядування, який має продовжуватись та імплементуватись у практику усіх міст в Україні.

Громадські організації

Сьогодні у зв’язку з появою та існуванням незаконних новобудов, кожен наступний новий проект на ринку супроводжується підвищеною увагою громадських організацій та громадських діячів. Однак не завжди така громадська активність переслідує захист суспільних інтересів. Доволі часто представники бізнесу стикаються з ситуацією, коли прикриваючись громадськістю певні особи переслідують або свої меркантильні інтереси або ж активісти стають «інструментом» в руках конкурентів чи корумпованих чиновників. Ми розуміємо важливість думки громади та необхідність участі громадськості у всіх процесах суспільного життя, тому закликаємо громадські організації до відкритого діалогу та конструктивної співпраці з Асоціацією. Лише спільно ми зможемо створити модель, яка дасть змогу почути думку людей ще на етапі планування нових проектів та мати можливість ефективно висловити своє бачення стосовно доцільності будівництва тих чи інших об’єктів, відстоюючи права та інтереси громадян.

Асоціації

При сучасному та динамічному розвитку усіх сфер життя, ми розуміємо необхідність йти в ногу з часом, а тому готові та прагнемо до міжгалузевої співпраці з різними асоціаціями чи професійними утвореннями (будівельними, технічними, навчальними, розважальними, тощо), в частині обміну досвідом, знаходженні надійних бізнес партнерів, сприянні у обговоренні та вирішенні проблем, що є спільними чи дотичними до будівельної галузі. Ми слідуємо переконанням щодо необхідності використання новітніх сучасних технологій, втілення нових архітектурних рішень, використанню якісних, надійних та екологічно чистих матеріалів у своїх проектах. Ми маємо переконання, що така співпраця з партнерами, що є членами професійних асоціацій та мають надійну, хорошу репутацію, високі стандарти ведення бізнесу у своїй галузі, дозволить розвивати будівельну галузь та підніме на якісно новий рівень розвиток нашого краю.

Критерії доброчесності для забудовників

  1. Наявність документів, що підтверджують законність землеволодіння;
  2. Наявність містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки;
  3. Інші дозвільні документи на ведення будівництва та відповідність їх чинному законодавству;

Контакти