Цегла не проста, а Кришталева!

Нещодавно відбувся сімнадцятий щорічний міжнародний конкурс «Кришталева цегла». Предметом Конкурсу є житлові і житлово-побутові будівлі, будинки колективного проживання, житлові комплекси, приміщення широкого використання, історичні та адміністративні об’єкти. Цей конкурс став найбільшим оглядом досягнень в архітектурі і будівельних конструкціях, реконструкції та реставрації об’єктів по обидві сторони східного кордону Європейського союзу, а статуетка “Кришталева Цегла” сприймається в інвестиційному середовищі як вираження визнання та особливої форми рекомендації.

Міжнародна і міжрегіональна формула конкурсу відображає характер та ідеї Європейського співтовариства, ґрунтується на взаємному обміні знаннями та досвідом і не тільки у сфері архітектури, будівництва, міського планування, але і захисту навколишнього середовища і культурної спадщини.

За час існування конкурсу, протягом 16 років, між собою змагалися понад 800 будівельних проектів, реалізованих в прикордонних районах Польщі, України, Білорусії, Литви та Словаччини. Міжнародне жюрі щороку по стає перед важким завданням: оцінити перлини архітектури східного прикордоння ЄС не тільки з погляду практичності, оригінальності архітектурних рішень, якості виконання, але і їх позитивного впливу на навколишнє середовище, а також в аспекті соціальних, культурних і національних цінностей.

Цьогоріч нагороди XVII міжнародного конкурсу «Дім-2017» – Кришталева Цегла отримали найкращі інвестиційні проекти будівельної галузі Львівської області за кращу будівельну інвестицію. Переможцем у категорії «Житлові будинки» став об’єкт одного із засновників АсоціаціїGreenville «Місто Трав», який зайняв перше місце у цій номінації. Жюрі конкурсу особливо відзначило архітектурні рішення, планування квартир, та внутрішнє оздоблення комплексу, а також зазначило, що реалізація цього проекту продумана до найдрібніших деталей.

Організатори конкурсу заохочують найкращі інвестиції та нагороджують найкращу практику у будівництві, також беручи до уваги охорону навколишнього середовища. Варто зазначити, що згідно з ідеєю конкурсу нагороджуються всі основні партнери процесу будівництва – інвестори, дизайнери та підрядники.

За ці роки конкурс став найвідомішим оглядом досягнень архітектурного, інженерного і технічного обслуговування в Східній Європі, а статуетка «Кришталева цегла» розглядається в інвестиційному співтоваристві як ознака вдячності за якість та ідею.

На конкурсі “Кришталева цегла” об’єкти нагороджуються в наступних категоріях:

  • житлові, житлово-сервісні будівлі, одномісні та багатомісні, новозбудовані;
  • житлові, житлові-сервісні будівлі, одно- і багатомісні, модернізовані (відремонтовані);
  • новостворені житлові комплекси;
  • модернізація розвитку громадських приміщень у житлових будинках та в історико-краєзнавчих комплексах, житлових комплексах – рекреаційних просторах;
  • колективні житлові об’єкти (готелі, гуртожитки, пансіонати, пансіонати);
  • технічні та інженерні об’єкти, що супроводжують та обслуговують житлове будівництво (каналізаційні установки, теплові електростанції, котельні, водозабори, гаражі тощо);
  • житлові, районні торгові центри, торгові та сервісні салони;
  • інші громадські об’єкти (освітні, медичні, офіси, сакральні об’єкти тощо);
  • агротуризм новий та модернізований (відремонтований);
  • об’єкти, реалізовані за підтримки Європейського Союзу.

Участь в конкурсі є досить ефективним способом продемонструвати свої досягнення, представити свій власний позитивний імідж, а отже – підвищити довіру і зміцнити свої позиції на ринку. Розміщення рекламних матеріалів у пост-конкурсному альбомі дозволить багатьом компаніям охопити потенційних клієнтів та прискорити їх розвиток.