Avalon Holiday

Функціональний мінімалізм та легкість геометричних форм, світлі фасади та стриманий декор, оздоблення з натурального дерева та низька поверховість будинків формують основу архітектурної концепції Avalon Holiday.

Комфортні житлові умови проживання продумано до найменших деталей: від приміщень для зберігання дитячих колясок та велосипедів до продуктових візків для зручного розвантаження автомобілів після шопінгу, від облаштування доріжок для прогулянок до відведення зон для приготування барбекю.

Сучасний mobile app водночас полегшуватиме оплату та моніторинг комунальних витрат та витрат на обслуговування житлового комплексу, а також буде соціальною мережею для мешканців ЖК Avalon Holiday.

Облаштовані велодоріжки та безкоштовні велосипеди, спортивні майданчики для діток та дорослих, прогулянки озером на човнах формуватимуть світогляд здорового та активного жителя мегаполіса.
Від планування спортивних тренувань та графіку вигулу домашніх тваринок до святкування днів народжень та проведення спільних «days off» – це сучасний формат життя 24/7 у стилі Avalon Holiday.

Avalon Holiday – локація чистого повітря.