Апарт-комплекс Lev City

Lev City — це апарт-комплекс за 10 хвилин їзди від центру. Апарт-комплекс середньої поверховості з примітною архітектурою: простими геометричними формами фасадів, великою площею скління та каскадом відкритих терас.

Концепція апарт-комплексу Lev City полягає в тому, що ви можете бути не просто мешканцем, а й власником готового бізнесу.

Формат апарт-комплексу пропонує можливість отримувати пасивний дохід з мінімальною участю інвестора. Побутові питання пов’язані з наповнюваністю готелю, підтриманням номерів та функціонуванням готельного сервісу бере на себе міжнародний мережевий готельний оператор.

Як формат житла, в апарт-комплекс Lev City доступні апартаменти різної комплектації: стандартні номери, номери з балконом або з відкритою терасою площею 6 квадратних метрів.

Інфраструктура

Апарт-комплекс Lev City перейняв найкраще з готельної інфраструктури. На першому поверсі буде розташований ресторан суміщений з сіті кафе з кавою та випічкою власного виробництва. Також передбачено простір для роботи й невеликих зборів до 10 осіб. У Lev City буде затишна патіо-зона з місцями для відпочинку та невеликою бібліотекою в форматі bookcrossing.

Розташування підібрано таким чином, щоб потенційні клієнти не витрачали багато часу на дорогу в центр до головних визначних пам’яток, ресторанів та барів міста. Також в пішому доступі мережеві супермаркети «Свій Маркет» та «Рукавичка», магазини, відділення банків та пошти.

Для тих, хто не хоче пропускати тренування, в радіусі 10 хвилин пішки кілька фітнес-клубів: Forever, FitCurves, FireBird та Pryde Elite Gym.

Зручне транспортне сполучення забезпечить вулиця Шевченка — за хвилину від Lev City зупинка громадського транспорту: трамвая №7, маршрутного таксі №17 та 10 автобусних маршрутів. До залізничного вокзалу їхати 12 хвилин на авто, до аеропорту близько 20 хвилин.

Особливості

  • інвестиційний проєкт з високим % річних та окупністю коштом туристичних потоків

  • готельна інфраструктура всередині: паркінг, ресторан, конференц-зал, лобі, консьєрж-сервіс, пральня

  • дизайн комплексу виконано відомою студією SavytskyyDesign

  • три типи апартаментів на вибір

  • обслуговування готельним оператором: маркетинг, здача апартаментів в

  • оренду, ремонт, обслуговування номерів відповідно до стандартів компанії, надіслання прибутку власнику.

  • для роботи та моніторингу номерів в реальному часі використовується онлайн сервіси — можна стежити за наповнюваністю готелю та розраховувати прибуток