Avalon 2Day

Ідеальна локація для незалежних людей та сімей з чіткими життєвими цілями, котрі цінують баланс роботи та відпочинку, авантюризм подорожей та розумне інвестування заощаджень.

Розвинена транспортна та соціальна інфраструктура, торгово-розважальні заклади, повноцінні оздоровчі центри, кінно-спортивний клуб та сучасний футбольний стадіон, дитячі та спортивні майданчики сприятимуть здоровому способу життя та максимальному насиченню емоціями.

Мінімум вагань на прийняття рішення сьогодні, як провести Ваше завтра.

Декілька хвилин – і Ви за межами міста, прямуєте назустріч захопливим враженням та натхненню, щоб після ідеального weekend у поєднанні з красою та гармонією природи знову підкоряти місто та йти назустріч своїм цілям.

Усього 20 хвилин відділяють життя історичної частини шумного міста від зони домашнього комфорту, який наповняє Вас енергією творити власну історію успіху та щастя у мегаполісі вже 2day.

Avalon 2Day – це:

✔ розумне, стильне та ультрасучасне планування індивідуального простору (максимальна ефективність кожного квадратного метра житла);

✔ зручна та розвинена інфраструктура, що забезпечить максимум задоволення від перебування у зоні домашнього комфорту (більше вільного часу на відпочинок);

✔ простір без лімітів, абсолютна свобода дій та необмеженість варіантів дизайну (індивідуальне проектування інтер’єру);

✔ панорамні вікна, через які Ваші горизонти та цілі в житті стають чіткими та досяжними, наповнюються світлом та теплом.

 

T ворення власної ідеології життя та самовираження у найменших деталях

O ригінальність та функціональність планування індивідуального простору

D райв та амбітність у визначенні пріоритетів

A ктивність та креативність у перетворенні ідей у реальність

Y спіх, незалежність та цілеспрямованість – цінності, закладені на фундаменті будівництва