Avalon Flex

Avalon FLEX: простір, у якому втілено Твої бажання

FLEX-time and location
Локацією житлового комплексу комфорт-класу обрано район, що вражає темпами розвитку. Сучасні бізнес-центри, торгові моли, маркети, нові спортивні заклади, кав’ярні, дитячі садочки, початкові школи, вищі навчальні заклади – усе сприяє гнучкому та ефективному плануванню часу. А баланс урбаністичного та природнього забезпечують паркова зона та ландшафтне проектування території житлового комплексу. Атмосфера кварталу сприяє стилю flex-життя – «встигати все»!
Avalon FLEX: легко встигнути все АБО гнучкість вирішує все

FLEX architecture
Avalon FLEX – це прості лаконічні форми, прямі кути та симетрія. Архітектурні форми будинків обумовлені функціональністю. Південна частина фасадів будинків має оглядові тераси з видом на штучне озеро та зону рекреації. Скляні тераси відкривають красу міста і візуально додають легкості та світла житловому комплексу, перетворюючи його на справжній діамант мікрорайону.
Avalon FLEX: архітектурний flex-концепт

FLEX nature
Менше авто. Більше зелені та чистого повітря. У дворі – магнолія, форзиція, сакура та айва. Зелене світло – для велосипедів. Для пішоходів – безпечні і гарні тротуари. На території житлового кварталу – облаштоване озеро та майданчики для активних занять спортом. Безпечно та екологічно у великому місті.
Avalon FLEX: життя в стилі eco & green

FLEX for kids
Стрибати, бігати, гойдатися і сміятися… Навіть у вікенд дітки не хотітимуть залишати свій улюблений простір відпочинку та розваг. Сучасні ігрові майданчики для дітей можуть бути і справжньою пригодою, і арт-об’єктом. Архітектори спроектували такий крутий простір для діток, що навіть сучасні гаджети будуть просто безсильними перешкоджати здоровому розвитку дітей. Дітки та дорослі обирають FLEX!
Avalon FLEX: гаджетам тут не місце