Avalon Garden

Втілення дитячих та дорослих мрій у футуристичному ЖК Avalon Garden.

Першою з багатьох переваг житлового комплексу є винятковий підхід до потреб клієнтів. Саме думки та побажання мешканців щодо очікувань від інфраструктури Avalon Garden стали вирішальними у розробленні та реалізації проекту. Для цього команда архітекторів та проектантів провела більше десятка розширених опитувань у форматі фокус-груп із різними представниками соціальних верств Львова та області, що і дозволило успішно втілити у життя проект комфортного і сучасного житлового комплексу.

Avalon Garden презентує результати очікувань споживачів отримати європейське житло з широкою різноманітністю опційних та функціональних переваг при актуальному й досконалому інтер’єрі та екстер’єрі.

Ще однією перевагою Avalon Garden є розташування у ближньому центрі Львова. Мешканці житлового комплексу за лічені хвилини можуть дістатися центру міста, супермаркетів, торгово-розважальних центрів. Головний залізничний та Львівський приміський вокзали, приміський ринок також розташовані неподалік від житлового комплексу, тому зручність та комфорт транспортної та соціальної інфраструктури мешканцям Avalon Garden гарантовано.

Інфраструктурні рішення щодо перебування на території житлового комплексу дітей виправдали довгоочікувані сподівання батьків: дитячий майданчик, пісочниці, гойдалки, каруселі та усе, чого може лише побажати душа юного дослідника.

Avalon Gardenінноваційний та унікальний житловий комплекс, у якому є все необхідне для комфортного, здорового і безтурботного життя.