Avalon Light

Стиль, простір…Light!

Коли ранкове сонце заливає промінням простору вітальню, коли спів пташок наповнює мелодією затишну спальню, коли свіжого повітря стільки, скільки Ви забажаєте, – це Avalon Light.

Проект

Світлий та затишний  житловий комплекс від компанії Avalon Inc. Стильний та легкий ззовні, зручний та продуманий  всередині. Органічно вписується у ландшафт міста та підкреслює його найкращими зразками сучасної європейської архітектури.

Приваблива особливість

Головна ідея проекту – створення комфортного та справді доступного помешкання. Це стало можливим завдяки ретельному проектуванню, раціональному плануванню та застосуванню найкращих європейських традицій і передових технологій створення сучасного міського житла.

Стандарти якості

Усі використані у будівництві матеріали мають відповідні сертифікати та посвідчення, що відповідають вимогам чинного законодавства України. Не шкодять здоров’ю та довкіллю! Усі будівельні роботи ведуться згідно з сучасними нормами та технологіями.

Розташування

Вже традиційною перевагою житлових комплексів компанії Avalon Inc. є вдалі локації. Поруч з Avalon Light – зручна транспортна розв’язка та усі елементи добре розвиненої міської інфраструктури. Неподалік знаходяться паркові зони, школи, дитячі садочки, продуктові магазини, аптеки та церква. За лічені хвилини можна дістатись до центральної частини Львова або заміської лісопаркової території.

Find Your Light in Avalon!