Avalon Up

Avalon Up – локація на межі головної магістралі спального району та хмар.

Грандіозний проект перетворення спального району міста у надсучасний центр за допомогою передових архітектурних та інженерних рішень з урахуванням найновіших трендів світової урбаністики.

Ультрасучасний хмарочос, вежі якого сягають від 20 до 25-ти поверхів, загальною житловою площею із запроектованими на верхніх поверхах пентхаусами понад 65 000 м².

Гра контрастів, сміливі дизайнерські рішення та раціональне використання простору підкреслюють унікальність Avalon Up: у вхідному холі передбачено окремі місця для дитячих візочків та зручні місця для велосипедів, зони очікування облаштовані м’якими меблями, журнальними столиками та зоною Wi-Fi.  Підземний паркінг, додаткові гостьові паркомісця забезпечать простір на території житлового комплексу, у якому буде приємно проводити час.

Абсолютно самодостатній проект, що забезпечить відчуття повного комфорту та максимального задоволення. На території житлового комплексу будуть мережеві продуктові магазини, салони краси, аптеки, кав’ярні, студії дизайну інтер’єрів та меблів, торгово-офісні приміщення, арт-простори для роботи та відпочинку, а також дитячий дошкільний навчальний заклад.

Розкішний парк з алеями, озеро із лаунж-зоною забезпечать гармонію та спокій у поєднанні з природою.

Avalon Upце провокативне поєднання логічного та емоційного, стриманого і вибухового, революційного та затишного.