Avalon Zelena Street

Avalon Zelena St. – оазис гармонії та спокою у безперервному ритмі життя мегаполіса.

Територія комфорту для тих, хто обирає унікальне поєднання природи, тиші та розвиненої інфраструктури житлового комплексу.

Сучасне поєднання комбінованого фасаду з актуальними на сьогодні панорамними вікнами втілено у 14 секціях різної поверховості з власною комерційною інфраструктурою, що підкреслює повноцінність та самодостатність проекту.

Avalon Zelena St. – це зручне розташування у районі міста, що швидко озвивається, до деталей спроектована прибудинкова територія, продумане планування відпочинкових зон з Wi-Fi мережею, дитячими та спортивними майданчиками, вуличними тренажерами, місцями для вигулу собак та сучасними ландшафтними рішеннями для відпочинку.  Дитячий садочок нового формату з сучасними методиками розвитку подарує батькам впевненість у комфортному майбутньому їхніх діток.

Дизайнерські рішення у плануванні внутрішнього двору житлового комплексу та сучасні проектування квартир продумані з урахуванням побажань мешканців усіх вікових категорій. Це унікальний житловий комплекс, що створює новий дизайн простору для життя із правильними орієнтирами на майбутнє та потрібними рішеннями в будівництві та інфраструктурі житлового кварталу сучасного міста.

Avalon Zelena St. – територія комфорту для всієї сім’ї.