Клубний Будинок на Личаківській, 79

Клубний будинок на Личаківській, 79 будується в кращих традиціях сучасної архітектури скандинавського стилю.

Це унікальний проект, який поєднує в собі елітні квартири зі зручним плануванням, найкращі екологічно чисті сучасні будівельні матеріали та необхідну інфраструктуру для комфортного відпочинку та проживання.

Жити в центрі міста і водночас насолоджуватись тишею та спокоєм – це жити в Клубному будинку на Личаківській.

ПЕРЕВАГИ

Розташування: 

Елітний малоповерховий комплекс в історичній частині м. Львова з вікон якого відкривається живописна панорама на центр міста та регіональний ландшафтний парк «Знесіння», «Шевченківський Гай».

Комфорт:

Всього 10 апартаментів в будинку з можливістю їх об’єднання, які є оптимальними по площі у  тихому зеленому дворику. Безшумний ліфт, безперебійне електроживлення, індивідуальні комори. Лише дво- та три- кімнатні квартири по дві на поверсі. Сходові клітки та вхідна зона будинку будуть оздоблені дизайнерським ремонтом. В дворі планується відпочинкова зона для мешканців зі стильними лавами та зеленими насадженнями.

Безпека:

Власна закрита прибудинкова територія, оснащена системою відеоспостереження. В холі будинку заплановано консьєрж-сервіс з затишним куточком для очікування.

Наповнення:

Для будівництва використовуються лише екологічно чисті та сучасні оздоблювальні матеріали і конструктивні елементи. Індивідуальне опалення, комбінований фасад, утеплений мінеральною ватою забезпечать енергозбереження до 70 % та дозволить суттєво заощаджувати в майбутньому. А вікна з алюмінієвого профілю з двокамерним енергозберігаючим склопакетом не лише забезпечать звукоізоляцію, а й берегтимуть тепло Вашої оселі.

Паркінг:

Нарешті проблему з паркінгом в центрі міста вирішено! Для мешканців доступна велика кількість паркомісць. (15 підземних та 4 відкритих).

Інфраструктура:

В пішій доступності від будинку знаходиться Львівська приватна школа-садок “Ерудит”,  дитячий садок «Дзвіночок», школа №37 з поглибленим вивченням французької мови, дитячо-юнацька спортивна школа № 7, Медичний  університет, Львівська обласна клінічна лікарня та консультативна поліклініка, Винниківський продуктовий ринок та інші об’єкти інфраструктури. Крім того, будинок має зручне транспортне сполучення.

Цей будинок створений для вибагливого кола людей, які мають високі вимоги до якості життя та побутового комфорту. Нерухомість в клубному будинку на Личаківській, 79  стане гармонійним доповненням до вишуканого стилю життя та підтвердженням вимогливого смаку покупців.