м.Львів, вул. Мучна, 23

Наші личаків’яни кажуть: «Навіть Цісар Франц Йосиф бував в маєтку поруч з моїм домом»

В осерді парків розташований східний район міста Лева – Личаків. Високий Замок, Знесіння, Личаківський парк, Ботанічний сад – далеко не повний перелік зелених зон, що оточують цей шанований район. Таке розташування посприяло початковому розважально-рекреаційному призначенню Личакова, скажімо, на Кайзервальді діяв перший в Україні луна-парк. До речі, знаменита батярська субкультура теж взяла початок на Личакові.

Тривалий час території сучасного Личаківського району мали статус передмістя з численними маєтками заможних громадян. У міжвоєнні роки Личаків став місцем престижної малоповерхової забудови, зокрема, у 1930-і за проектами Т. ВрубеляЛ. КарасінськогоМ. Кочура були зведені вісім десятків переважно двоповерхових вілл – «Професорська колонія», де оселилися професори Львівського університету.

Будівельна корпорація РІЕЛ спорудила на Личакові два будинки бізнес-класу за адресами: Мучна, 23 і Личаківська, 104. Завдяки продуманій архітектурі будинки гармонійно влилися в історичну забудову Личакова. Просторе і раціональне планування помешкань наповнене світлом, як і фасади споруд. Балконні тераси збагачують оселі з естетичної та практичної сторін. Будинки оснащені ліфтами підвищеного комфорту та підземними паркінгами. Нові личаків’яни, обравши життя в будинках від РІЕЛ, віддали перевагу вишуканості і вигодам нової доби.

КЛАС: БІЗНЕС
АДРЕСА: вул. МУЧНА, 23
ЗАВЕРШЕННЯ БУДІВНИЦТВА: 2010
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 3 345 м. кв.