PREMIER RESORT HOTEL

Premier Resort Hotel – єдиний готель, розташований біля ТК Буковель з можливістю придбання апартаментів в приватну власність. Завдяки відмінному розташуванню – 700 метрів від підйомника 1R паркінгу №1 – планується висока наповнюваність номерів – до 65% в рік. Повний термін окупності нерухомості планується протягом 6-10 років, перший прибуток надійде на рахунки власників вже у перші місяці роботи готелю.

В готелі розміщені одно-, дво- і трикімнатні апартаменти, а також номери класу Стандарт. У номерах класу Стандарт, крім житлової кімнати присутні санвузол, душ і лоджія, а в номерах Прем’єр, Люкс і Президентський – кухонна зона, ванна і тераса. У готельний комплекс входить SPA, фітнес-зал, дитяча ігрова кімната, ресторан, бар і підземна парковка. Кожен номер буде обладнаний побутовою технікою, меблями, сантехнікою і декоративними аксесуарами.

Ремонт «під ключ» і сучасний дизайн, ідеально підійде шанувальникам стильного комфорту. Завдяки цим рисам Premier Resort Hotel стає ідеальним об’єктом для капіталовкладень, гарантуючи високі прибутки і професійне управління за участю мережевої компанії.

З питань інвестування в проект Premier Resort Hotel від компанії Lev Development звертайтесь до відділів продажу Lev Development:

м. Львів:

Вул.Грушевського, 11

️ ‎+38 096 394 00 44