Villa Magnolia

Villa Magnolia – сучасний житловий комплекс малої поверховості, в основі якого максимально функціональне використання простору, де враховані природні потреби людини у приватності та комфорті. На створення Villa Magnolia нас надихнула архітектура Львова 20-30х років минулого століття – вишукані вілли у стилі «функціоналізм». Цей стиль став еталоном якісного приватного житла. Саме таку архітектуру ми зустрічаємо в сучасній Європі. Villa Magnolia є першим таким проектом для сучасного Львова. Ми вирішили відновити цю традицію та запрошуємо Вас стати мешканцями та власниками архітектурної квітки на ім’я Villa Magnolia.

Новий житловий комплекс органічно вписано у навколишній ландшафт та завдяки масиву зелені, що його огортає, тут чудове свіже повітря.

На площі територією 1 га, по периметру, розташовано 6 малоповерхових компактних будинків, які сполучаються ефектними 2-поверховими таунхаузами. Така геометрія комплексу формує захищене, вільне від автомобілів, просторе та зелене подвір’я. Ми назвали його “Подвір’ям квітучих Магнолій”.