ЖК Auroom Lounge

ЖК «Auroom Lounge» – це проєкт концептуального малоповерхового житла бізнес-класу, органічно інтегрованого в навколишній природний ландшафт. Локація комплексу забезпечує баланс близькості з природою та вимог сучасного життя в місті. Комплекс складається з п’яти 4-5-7 поверхових секцій, має закриту територію.

Весь нижній поверх будинку відведено під комерційні площі з окремими входами, на яких розмістять магазини та різноманітні сервіси. Для мешканців з автомобілями передбачений підземний паркінг на 62 місця з ліфтом, який підіймається до верхнього поверху будинку. Також заплановано гостьовий паркінг на 25 паркомісць. На прибудинковій території застосований ландшафтний дизайн.

Інфраструктура

ЖК «Auroom Lounge» будується в інтенсивно розвиваючийся частині Шевченківського району міста Львів у вигідній локації, адже з однієї сторони поряд з вами озеро Стосика та лісопарк котрий плавно переходить в Брюховицький ліс, а з іншої – безпосередня близькість до таких артерій Львова як вулиця Замарстинівська та проспект Чорновола, котрі є прямими дорогами в самісінький центр міста Львів.

За 7 хвилин від ЖК можна доїхати до ТЦ «Forum Lviv» з десятками магазинів, кафе, ресторанами, дитячим розважальним центром, супермаркетом «Сільпо» та кінотеатром «Планета кіно». За продуктами можна пройтися декілька хвилин до Produktova Khata та Family Food або проїхати 5 хвилин на авто до супермаркетів «Арсен», «Рукавичка» та «АТБ».

В радіусі до 2 км розташовані: дитячий садок №171 – 1,9 км, садок на Малоголосківській – 1,9 км, приватний садок

«Веселі і Розумні»- 1,3 км.

Діти шкільного віку можуть дістатись до школи №23 пішки за 10 хвилин. А за 5-6 хвилин можна доїхати до шкіл №43, №81 та №91, приватної школи «Перспектива», школи англійської мови «Marry English».

Дістатися на тренування можна пішки за 5-10 хвилин у фітнес-клуб «Кристал» або в «Sport Life» з басейном та spa-зоною. До інших фітнес-клубів Шевченківського району можна доїхати на авто за 6-7 хвилин.

За потреби за 10 хвилин пішки знаходиться лікарня УМВС.

Для прогулянок на свіжому повітрі поруч Брюховецький ліс і озеро Стосика.

Особливості

  • Розташування у близькості з природою (поряд озеро і ліс)
  • Закрита територія від автомобілів
  • Підземний паркінг з ліфтом до верхніх поверхів
  • Індивідуальне опалення від встановлених у квартирах котлів