Avalon Lux

Це не просто унікальний житловий комплекс Львова, це локація ексклюзивності та досконалості, якості та безпеки, свободи творчого мислення та тонкого відчуття стилю. Розробники об’їхали чимало країн, щоб перейняти досвід провідних будівельних компаній світу та створити досконалий будинок. У житловому комплексі Avalon Lux втілено нові технології і нововведення, враховано кожну авторитетну думку, щоб у підсумку кожна хвилина життя в новому комплексі дарувала мешканцям максимум задоволення.

Розташування вражає

Avalon Lux створює можливість жити неподалік центру Львова у затишному районі міста посеред паркової зони Горіхового Гаю. Ми пропонуємо Вам ідеальну атмосферу, у якій легко сховатися від буденних проблем і насолоджуватися спокоєм та комфортом.

Продуманий дизайн

Вишукане поєднання архітектурної елегантності та сучасної функціональності втілено у кожній з деталей: панорамних ліфтах, дизайнерських холах, дворівневому паркінгу, просторих терасах, що відкривають краєвиди паркової зони або центральної частини міста, спортивній площадці та першокласній комерційній нерухомості.

Свобода і комфорт

Власникам апартаментів не доведеться обирати між свободою та комфортом. У будь-який час доби консьєрж-сервіс запропонує всі необхідні послуги: від організації побуту чи дрібного ремонту і навіть до планування Вашого дозвілля.

Охорону і безпеку гарантовано!

На сьогодні охорона і безпека є ключовими критеріями мешканців при виборі квартир. В Avalon Lux цілодобово працюватиме охорона, а в усіх стратегічних зонах встановлено камери відеоспостереження.

Avalon Lux – це не просто колекція індивідуально розроблених апартаментів, це втілення Вашої життєвої мрії.