Avalon

Втілення мрії

Житловий комплекс  закритого типу Avalon, що розташований в центральній частині міста, вражає унікальними архітектурними рішеннями. Перевагою локації Avalon є розвиненість транспортної та соціальної інфраструктури – дістатися центру Львова власним авто чи громадським транспортом легко та зручно. Повноцінне життя для активних молодих людей чи батьків із дітьми, які обирають затишну квартиру в новому житловому комплексі, гарантовано. 

Комфорт у деталях

Детально вивчивши потреби та запити на ринку нерухомості, компанією було зроблено акцент на створенні максимального комфорту для мешканців. Продумане планування внутрішнього двору житлового комплексу створює умови для приємного та безпечного проведення вільного часу у відпочинкових зонах, на дитячих та спортивних майданчиках. Розташований на території комплексу заклад дошкільного розвитку для діток створить зручні умови для батьків та дозволить уникнути потреби залишати зону домашнього комфорту. Панорамні вікна відкривають неймовірні краєвиди на історичну частину міста Лева та Високий Замок.

Дизайн перевершив очікування

Індивідуальний дизайнерський підхід до планування кожної з 18 секцій житлового комплексу Avalon, котрі втілюються у будинках з поверховістю від 6 до 15, надає проекту дуже сміливого та сучасного вигляду, а масштабність передає кожна секція, що формує загальний гармонійний і сучасний стиль. Глобальність проекту вже відзначили фахівці The European Property Awards 2016-2017, тож тепер черга за жителями, які зможуть не лише отримати якісне житло, але і додаткову перевагу для гордості. Атмосфера нового кварталу відповідає останнім тенденціям європейського та американського житлового будівництва.

Avalon – поза межами уяви.