ЖК Cinematic

Про проєкт

ЖК Cinematic — сучасна львівська новобудова, в якій гармонійно поєднано дві складові: житлову та громадсько-комерційну. Головні особливості комплексу — комфорт зовні та всередині. Багата власна інфраструктура дозволить мешканцям задовольнити всі першочергові потреби, від шопінгу до розваг. Зручні квартири з різноманітними плануваннями забезпечать затишок родинам будь-якого складу. В комплексі передбачено благоустрій прибудинкової території, дитячо-спортивний майданчик та підземний паркінг.

ЖК Cinematic спроєктовано в сучасному стилі. Фасадна секція комплексу, що винесена на опори, нагадує про штативи кінокамер і надає новобудові індивідуальності. Правильні геометричні форми будівлі зовні обумовлюють її ергономіку всередині, що означає максимально комфортні планування квартир. Змінна поверховість секцій підкреслює цікаву зовнішність будинку та допомагає уникнути ефекту колодязя у внутрішньому дворі. А особливий ритм збільшених віконних отворів додає будівлі динаміки і працює на підвищення рівня інсоляції квартир.

Інфраструктура

ЖК Cinematic розміщується в південно-західній частині Львова, на масиві Мала Сигнівка (Залізничний район міста). Локація новобудови обумовлює легкий доступ як до міжнародного аеропорту (1,5 км, 10-15 хв пішки), так і до центру міста (20 хв на громадському транспорті або 15 хв на автівці). В 100 м від ЖК «Сінематик» розташовано зупинку громадського транспорту, де можна сісти на автобуси №№ 16, 138, 185, тролейбус №30 або маршрутку №25, які прямують у різні частини Львова.

Поряд з комплексом досить багато різноманітних торговельних закладів: «АТБ» (150 м), інтернет-магазин (200 м), магазин косметики «Єва» (300 м), декілька магазинів меблів (у радіусі 300-600 м), ТРЦ «ВАМ» та «Південний» (1 км) та ін. Є поруч відділення банків: «Приват» (50 м), «Ощадбанк» та «Банк Львів» (300 м). За 300 м від новобудови розташовано відділення «Нової Пошти», а за 500 — «Укрпошти».

Дуже близько від новобудови працює декілька шкіл та гімназій. Найближча (100 м) — муніципальна школа «Євшан», одразу за нею (200 м) — школа №40. На протилежному боці Люблінської вулиці (300 м) працює ліцей №75 ім. Лесі Українки. На відстані до 500 м є приватні та муніципальні дитячі садочки: №№51, 166 та 168, мережевий садочок Kingdom Kids та ін.

Поблизу існує і потужна медична інфраструктура: за 500 м від ЖК «Сінематик» розташовано муніципальну поліклініку №5 та дві амбулаторії сімейної медицини, медичну лабораторію «Сінево», декілька кабінетів приватних лікарів.

Суттєвою перевагою локації ЖК Cinematic є сусідство з двома парками: Скнилівським та ім. Виговського. Від новобудови їх відділяє лише 1 км, тож мешканці комплексу зможуть обирати, куди виходити на ранкові пробіжки або вечірні прогулянки.

Також не слід забувати про власну інфраструктуру комплексу. В ньому передбачені торговельні та розважальні заклади: магазини та кав’ярні, басейн, власна тераса для дружніх посиденьок та скейт-парк для активного відпочинку.

Комплектація

  • міжквартирні стіни товщиною 380 мм, які гарантують високий ступінь звукоізоляції;
  • панорамні енергозберігаючі вікна для високого рівня інсоляції та чудових краєвидів;
  • індивідуальне опалення (котли та радіатори);
  • чорнове оздоблення від забудовника (штукатурка стін, стяжка підлоги, підведення комунікацій та інтернет);
  • надійні вхідні двері – металеві з МДФ накладками, утеплювачем всередині та двома замками.