Доктор Ватсон

Кого ми називаємо справжнім другом? – лише перевірену, надійну людину, яка ніколи не зрадить, на яку ми завжди можемо розраховувати. Навіть найяскравішим з нас, геніям не обійтись без підтримки. От як в історії з Холмсом і доктором Ватсоном.

Але чи може ваш дім бути другом? Будівельна корпорація РІЕЛ подбала про те, щоб для мешканців житлового комплексу Доктор Ватсон їхня оселя стала незамінним помічником. Уся ваша сім’я буде задоволена – з щедрістю вірного друга Доктор Ватсон потурбувався про кожного. Дитина отримає затишний і цікавий дитячий майданчик. Дружина – зручну інфраструктуру, яка зекономить час і дозволить жінці із задоволеням піклуватись про родину та не забувати про себе. Чоловік – спокій від розумного вкладеня ресурсів у свою фортецю. Авто – безпечну підземну парковку. Уся родина пишатиметься своїми просторими і сучасними апартаментами.

Доктор Ватсон не лише уважний і раціональний друг – перш за все, він англієць і понад усе цінує елегантність. Гляньте на фасад споруди: вишукана архітектура поєднала строгість ліній з натхненними вибагливими знахідками. Тонкий смак присутній в усіх ракурсах будівлі. Силует житлового кварталу органічно вмальовується в центральну історичну частину Львова.

Доктор Ватсон – не просто помешкання, це радість, яка не полишає вас і спонукає до нлвих життєвих звершень. Приємно посеред насичених працею буднів згадати, що вкінці дня тебе чекає щаслива зустріч зі своїм домом.

ЖК Доктор Ватсон – нова окраса давнього Львова

КЛАС: ЛЮКС
АДРЕСА: вул. ПЕКАРСЬКА, 57
ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА: 2 549, 6 м. кв.
ПЛОЩА КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ: 556, 1 м. кв.
КІЛЬКІСТЬ КВАРТИР: 24