ЖК Mill Town

Mill Town — новий проект будівельної компанії «Інтеграл-Буд» у Львові. Житловий комплекс виділяється застосуванням різної поверховості, панорамним склінням, комбінованим оздобленням фасадів з цегли, штукатурки та панелей у класичних коричневому, темно-сірому та білому кольорах, з якими контрастують бордо та яскраво-червоний.

Периметральна забудова створює закритий внутрішній двір, в якому можуть відпочивати дорослі та грати діти. Для мешканців з автомобілями передбачено підземний паркінг з ліфтом, який піднімається до верхнього поверху будинку. У нижньому поверсі — площі під комерційні установи з окремими входами з зовнішньої боку будівлі.

Інфраструктура

Житловий комплекс Mill Town будують за 20 хвилин пішки від Львівської ратуші та Площі Ринок. Недалеко від будинку проходить проспект В’ячеслава Чорновола, яким курсують 35 маршрутів міського громадського транспорту. Поруч з новобудовою зупинка трамваїв №6, №9, маршрутки №20 та автобусів №334, №206, а за 2 хвилин на авто — транспортна розв’язка на перетині проспекту В’ячеслава Чорновола та вулиці Липинського, що дозволить швидко добиратися до інших мікрорайонів міста. Якщо потрібно до іншого населеного пункту, за 10 хвилин пішки від комплексу залізнична станція «Підзамче», через яку проходять потяги міжміського та регіонального сполучення.

Придбати продукти у пішому доступі від житлового комплексу Mill Town можна у декількох невеликих магазинах, гіпермаркеті «АШАН» — 8 хвилин, супермаркеті «Сільпо» — 12 хвилин. Для поціновувачів домашніх овочів та фруктів, фермерських еко-продуктів поряд з новобудовою ринок Bazarchyk, а за 16 хвилин пінки або за 5 хвилин на авто — Краківський ринок. До найближчих торгово-розважальних центрів New Point та «Форум Львів» пішки 7-8 хвилин.

Ще один плюс розташування Mill Town — близькість до навчально-виховних закладів для дітей різних вікових груп. Поруч з будинком приватна християнська школа «Перлина», за 4-6 хвилин пішки — муніципальні школи №22, №87 та №53. До шкіл №20, №57 та гімназії «Престиж» — 10-12 хвилин пішки. Супроводити дитину пішки можна до дитячих садків №96 — 5 хвилин, №144 — 10 хвилин, №104 — 12 хвилин. Також у пішому доступі від новобудови розташовані Європейський університет, комп’ютерна академія «КРОК», Львівський коледж сержантського складу та Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

З медичних установ за декілька хвилин пішки від будинку дитяча та доросла поліклініки №1, міська лікарня №1, медичний центр «Лінкон», реабілітаційні центри «Еліта» та Innova.

Для занять спортом поруч з житловим комплексом спортивна зала ММА, а на відстані 13 хвилин пішки палац спорту Ska та спортивна зала Reval HardTotal. Поплавати у будь-який час року можна у басейні Ska Pool, до якого 3 хвилини на авто або 18 хвилин пішки.

Комплектація

  • зовнішні стіни з керамоблоку утеплені мінеральною ватою

  • панорамні вікна сприяють проникненню сонячного світла до приміщень, що візуально збільшує простір

  • для опалення у кожній квартирі встановлено індивідуальний котел

  • територія закрита від автомобілів, в’їзд обладнаний шлагбаумом