ЖК OBRIY

ЖИТЛОВИЙ ПРОСТІР OBRIY

OBRIY – це сучасний житловий простір, що розташований по вул. Малоголосківській у Львові. Головна ідея створення житлового комплексу – це «легкість життя в сучасному кварталі»: розвинута інфраструктура, неперевершені краєвиди, що відкриваються з панорамних вікон, ергономіка простору і рідкісна у Львові тиша. 10-поверховий будинок спроектований на 2 секції з одно- та двокімнатними квартирами та комерцією на першому поверсі: кав’ярня та продуктовий магазин. Зручна локація житлового комплексу дозволить за 15 хвилин доїхати до центру міста, поруч з будинком знаходиться школа, багато магазинів, а до Брюховецького лісу можна дійти за 5 хвилин.

OBRIY – перший житловий простір у Львові з облаштованою зоною для повноцінного сімейного відпочинку і проведення пікніків на свіжому повітрі. Майданчик BBQ з зручними альтанками та спеціальною зоною, де можна готувати страви на відкритому грилі і насолоджуватися життям прямо у дворі власного будинку, розмістять поряд з спортивною зоною та дитячими майданчиками.

Завдяки вдалому розташуванню та панорамним вікнам в житловому комплексі OBRIY завжди панує особливий чарівний настрій.

Комплексна система відеоспостереження в різних зонах житлового комплексу OBRIY зафіксує будь-який рух, а закритий внутрішній двір і контрольно-пропускні пункти охорони подарують відчуття безпеки і спокою.

На території житлового комплексу також запроектована унікальна спортивна зона, як для дорослих так і для дітей.